Книжки

БеркоШко. Just do it

Загалом про спосіб організації і навчання в БеркоШко - на чому все тримається, як змінюється і що з цього всього буде :) Про переваги і недоліки, про навчальні програми, атестації, квести. Про командну роботу і проекти. Про оцінки, помилки і змагання. Про розподіл часу і створення простору. Словом, відповіді на найбільш поширені запитання до учасників цього освітнього проекту.
Може стати у пригоді як тим, хто прагне влаштувати домашнє навчання для дітей, так і тим, хто обрав традиційну школу. 
(56 сторінок, формат А5, м'яка обкладинка)
Вартість 50 грн

Малята. Збірка ігрових рецептів

Різноманіття запропонованих завдань - цілком «всеохопне» для дошкільного віку (і перших класів школи також): ігри й майстрування для оволодіння своїм тілом, розвитку дрібної моторики, мовлення, творчі завдання на розвиток уяви, логіко-математичні ігри, вивчення літер та перші спроби читати, розвиток мислення – все це, а інколи й по декілька напрямків одночасно, потенційно закладено у поданих "рецептах".
(72 сторінки, формат А5, м'яка обкладинка)
Вартість 70 грн

Задачник з математики. 1 клас

Задачник з математики, орієнтований на 1 або 2 клас, залежно від рівня підготовки дітей і бажання вчителів, для роботи впродовж навчального року. 
Розроблений для учнів БеркоШко і тому містить описи елементів побуту і імена безпосередніх учасників подій, що, звісно, ніяким чином не впливає на математичну суть завдань.
Деякі завдання на початку задачника мають два рівні складності, але вже в другому півріччі, рівень знань в групі вирівнюється і можна вирішувати завдання одного рівня складності. 
(175 сторінок, формат А4, обкладинка інтегрована)
Детальніше
(Цей тираж розпродано. Нове видання можна придбати тут)

Задачник з математики. 2 клас

Задачник для 2 класу розроблявся в реальному часі, під час навчання в БеркоШко. Це дозволило враховувати швидкість опанування різних тем: довше затримуватись на тому, що потребувало уваги, повторювати те, що забувалося.Велику увагу приділено дослідженню часу, розрядів, послідовності дій, текстовим задачам.
(215 сторінок, формат А4, обкладинка інтегрована)
Детальніше
Вартість 300 грн,  комплект за 1 і 2 клас - 500 грн

Задачник з математики. 3 клас

Третій рік поспіль разом з учнями БеркоШко ми створюємо задачник з математики. Впродовж цього року поруч зі школою відбувалось будівництво будинку і учні могли спостерігати його, тому будівництво стало темою цьогорічного задачника. Звісно, не обійшлося і без самих пригод учнів БеркоШко.
Так само як і в попередні роки, задачник оформлений як розмальовка. Щоправда в 3 класі це вже виявилось не так актуально, діти рідко відволікались на розмальовування картинок, більше займались, власне, математикою.
(215 сторінок, формат А4, обкладинка інтегрована)
Вартість 300 грн,  комплект з двох підручників для різних класів - 500 грн, з трьох - 750 грн.

Задачник з математики. 4 клас


Задачник для 4 класу розроблений у 2019–2020 навчальному році. Темою задачника 4 класу стали космічні технології і трішечки наукової фантастики. Щоб зберегти історичну цінність, завдання, пов’язані з побутом і розкладом БеркоШко, залишились без змін, як і імена учнів, що випробовували ці завдання впродовж року.
Задачник впорядкований за 31 навчальним тижнем. Завдання кожного тижня, «до метеоритів», відповідають державному стандарту і охоплюють теми, які перебачені на ДПА. А «після метеоритів» подані більш творчі і олімпіадні завдання.
(128 сторінок, формат А4, обкладинка інтегрована)
Вартість 300 грн,  комплект з двох підручників для різних класів - 500 грн, з трьох - 750 грн, з чотирьох 1000 грн.

Тіло

Підручник з анатомії для молодшої школи, орієнтований на вік слухачів  7-10 років. Написаний доступною для дітей мовою, втім без надмірного спрощення суті процесів, які відбуваються в тілі людини. Розглянуто такі теми: скелет, м'язи, покриви, дихання, кровообіг, травлення і виділення, чуття, мозок, розмноження.
Книга містить як теоретичні пояснення, так і описи практичних занять і дослідів, перелік питань для самостійного опрацювання, а також - запитання для підсумкової перевірки.
Написана з досвіду викладання курсу "Людина" в 1-3 класах освітнього проекту БеркоШко. 
(74 сторінки, формат квадрат, обкладинка м'яка)
Вартість 150 грн

Письмо

Загальні принципи розподілу уваги і мотивації до письма, опис вибору приладдя, орієнтовна швидкість і обсяги. Написане на основі власного досвіду навчання дітей письму без прописів, в форматі домашньої освіти.
(тираж розпродано, наразі доступна тільки pdf-версія)
Вартість 50 грн


4х40 

Збірка завдань з математики, які ми вигадували для дітей в початковій школі (1-4 класах) БеркоШко. Звісно не всі, приблизно по 40 найцікавіших за кожний рік.
(60 сторінок)
(тираж розпродано, доступна тільки pdf-версія, у вільному доступі)

1 коментар:

  1. Большое спасибо за задачники. Очень качественно напечатаны. Ну и содержание, конечно, прекрасное. Сын сидит и увлеченно решает задания.

    ВідповістиВидалити