Команда

«БеркоШко – це школа, де вчителів більше, ніж учнів»
Марія Химич

Оскільки БеркоШко не сповідує певної визнаної педагогічної системи, а більше покладається на здоровий глузд, натхнення і запити учнів, то визначальними є не навчальні програми, а персоналії вчителів.
У БеркоШко майже немає вчителів з фаховою педагогічною освітою, втім в магістратурі чи аспірантурі скрізь є курс педагогіки. Досвід був згаданий лише той, що тою чи іншою мірою стосується викладання у БеркоШко.Валентина Мержиєвська
Магістр з інженерної механіки, спеціальність «Двигуни внутрішнього згорання», НТУ. Аспірантура НТУ. Підготовка в сфері менеджменту якості (QMS) впродовж 4 років.
В дослідницькій лабораторії НДІ автомобільного транспорту: участь у наукових дослідженнях, обробка результатів експериментів, розробка і впровадження систем якості, участь у розробці нормативних актів в галузі. Практика йоги з 2010 року, УФЙ.
Автор задачників з математики для 1, 2 і 3 класу, книги з анатомії для молодшої школи "Тіло".
Організатор і спікер освітніх семінарів.

Цього року викладає у 4 класі:
· математика
· міфологія
· теревені

В 9 класі:
· алгебра/геометрія
· фізика
· теревені (розвиток мислення і мовлення)
· філософія

А також в попередні роки: руханка (йога), людина (анатомія), живий світ (біологія), міфологія, творче мислення, проект «Театр тіней». Організація квестів в музеях та в місті.
У БеркоШко з весни 2011 року, одна із засновників, консільєрі.


Катерина Окремова
Магістр культурології, НаУКМА.
Культурологиня, співзасновниця простору домашньої освіти БеркоШко, авторка та викладачка міждисциплінарних освітніх проектів для дітей та підлітків в закладах альтернативної освіти та музейних інституціях. Її спеціалізація - мистецтво, історія мистецтва, театр, ігри на взаємодію, музейна педагогіка, подорожі. Катерина -  ведуча воркшопів з ігрового навчання для дорослих та спікерка семінарів з альтернативної освіти. Вільна слухачка трирічного педагогічного семінару з Вальдорфської педагогіки.

Цього року викладає у 2 класі:
· проект Блакитна валізка (мистецтвознавство, майстрування)

В 7 класі:
· Мистецтвознавство
· екскурсії містом і в музеї

А також в попередні роки: історія мистецтва та культурологія, англійська, руханки і розвиваючі ігри, малювання, майстрування навчальні прогулянки, дитячі свята та майстерні з рукоділля, проект «БаБетка». Організація квестів в музеях та в місті.

У БеркоШко з весни 2011 року, одна із засновників.


Олеся Мамчич
Магістр з філології, фахівець з літературної творчості, КНУ ім. Шевченка.

Письменниця, авторка 4 збірок «дорослої поезії», а також віршованої книги для дітей. Літературний редактор у періодиці та в інтернет-ЗМІ. Організатор численних літературних імпрез. Досвід художнього перекладу, журналістики, книжкових рецензій. Участь у численних творчих проектах, зокрема і у пов'язаних із сучасною дитячою літературою.

Від початку БеркоШко і досі, в 2 і 7 класах:
· українська мова і література

А також в попередні роки: літературна премія "Волохатий олівець", віршування, зустрічі з письменниками.
У БеркоШко з весни 2011 року, одна із засновників.

Міша Химич
Магістр зі спеціальності «Вільна графіка», НАОМА. Художник-конструктор, Київський художньо-промисловий технікум. Аспірантура НАОМА.
Член Спілки художників України. Монументальні об’єкти в техніці кераміки, декоративні розписи на стінах. Викладання рисунку і суміжних дисциплін в Дитячій академії мистецтв. Автор проекту екологічного саманного будівництва «5хатки», співзасновник соціального проекту «Берковецьке Братство». Практика йоги з 2014 року.

Цього року викладає у 7 класі:
· малювання
· руханка (йога)

А також в попередні роки: спілкування, історія.
У БеркоШко з весни 2011 року, один із засновників і меценат :)

Ольга Кокошко
Магістр зі спеціальності «Дошкільна педагогіка і психологія», КУБГ
Художниця. Особиста виставка художніх робіт «Коренева система», декоративні розписи на стінах. Індивідуальні заняття з образотворчого мистецтва з дітьми різного віку.

Цього року в 2 класі:
· каліграфія

А також в попередні роки: малювання, проект "БаБетка".
У БеркоШко з весни 2011 року.

Марія Храпачева
Музикознавець, НМАУ ім. Чайковського. Окрім того навчалась у московському літературному інституті за фахом «Літературна робота»,  а також вивчала сучасні методи психології та психотерапії.

Веде студії письменницької майстерності write-now.kiev.ua понад 9 років. Автор книги віршів та короткої прози, автор текстів видання: «Хочу грати на роялі» (з малюнками Костя Лавро). Автор понад 2000 публікацій у періодиці. Журнальний та книжковий редактор (наукової музичної книги, кількох художніх та публіцистичних книг, підручника з програми ЮНЕСКО). Розробка інтонаційних карт для різномовних акторів, що начитують аудіокнижки. Проведення майстер-класів на психологічних фестивалях з 2006 року.

Цього року викладає в 7 класі:
· русский язык
· світова література

А також в попередні роки: проект «Газета».
У БеркоШко з зими 2014 року.

Олена Пастовень
Магістр БПУ, кваліфікація "інженер, викладач-дослідник в галузі інформаційних технологій". НПУ ім. Драгоманова, Заступник директора з інформаційних технологій ліцею №157 м. Києва, вчитель фізики та природознавства.
Займається впровадженням «Хмарних сервісів в освіті», викладає та розробляє курси з робототехніки та STEM-освіти для початкової школи у навчальному центрі "Сократ", а також підготовкою команди з лего-конструювання для участі у конкурсі фестивалю робототехніки "Роботіка" (2010-2015)

Цього року викладає у 7 класі:
· фізику

У БеркоШко з весни 2016 року.


Ігор Цеунов
Магістр НаУКМА зі спеціальності «Історія. Археологія та давня історія України». Аспірант Інститут Археології НАН України. Професійний археолог.
Досвід роботи в археологічних експедиціях – 7 років (участь у понад 10 різних експедиціях в Україні та ближньому зарубіжжі). Сфера інтересів: кам’яна доба, еволюція людства. Брав участь у розкопах найдавніших археологічних пам’яток на території України. Розробник курсу «Історичне ліплення».

Цього року викладає у 7 класі:
· історію України
· всесвітню історію

У БеркоШко з осені 2016 року.
Катерина Василенко
Закінчила медичний факультет №1 НМУ імені О.О.Богомольця у 2011 році зі спеціальності «Лікувальна справа». Навчалася в інтернатурі, магістратурі та клінічній ординатурі зі спеціальності «Оториноларингологія». Зараз працює в Київській клінічній лікарні №9 хірургом-отоларингологом.
В 2013 році закінчила біологічний факультет КНУ імені Т.Г.Шевченка по кафедрах генетики (диплом бакалавра) і цитології (диплом спеціаліста).
Закінчила академічний курс із визначення птахів за зображенням і голосами від Норвезького університету (Nord universitet). Член Товариства охорони птахів, Українського теріологічного товариства.

Цього року викладає у 2 класі:
· живий світ

В 7 класі:
· біологія
· географія

У БеркоШко з осені 2017 року.

Юрій Кононов
Доктор фізико-математичних наук, професор Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця), факультет математики і інформаційних технологій, проф. кафедри прикладної механіки і комп’ютерних технологій, головний науковий співробітник науково дослідної частині.
Закінчив математичний факультет Донецького державного університету в 1974р. з спеціальності прикладна математика. Працював в Донецьком державному університеті і в Інституті прикладної математики і механіки АН УРСР (м. Донецьк).
Є автором біля 230 наукових праць. Має наукові публікації в Україні, Росії, Китаї, США, Німеччини, Сербії та Польщі. У 1997 році одержав гранти для участі у 3nt European Fluid Mechanics Conference (Göttingen, Germany) та XIII Polish conference on Computer Methods in Mechanics (Poznan, Poland), а в 2004 було виділено грант для участі у XXIst International Congress of Theoretical and Applied Mechanics (ICTAM 2004, Warsaw, Poland).
Має чотирьох онуків. Науково-педагогічний стаж складає 42 роки.

Цього року викладає у 7 класі:
· алгебра/геометрія

У БеркоШко з весни 2017 року.


Марія Горбач
Магістр зі спеціальності «Товарознавство та експертиза в митній справі», КНТЕУ.
Працює екскурсоводом у Музеї книги та друкарства України. Періодичний дописувач культурно-видавничого проекту «Читомо», волонтер на лекціях «Культурного проекту» та «Центру літературної освіти».

Цього року викладає в 7 класі:
· граматику української мови

У БеркоШко з осені 2016 року.
Наталя Зайцева
Магістр з аналітичної хімії КНУ Тараса Шевченка, аспірантура КНУ Шевченка та університета Анрі Пуанкаре. PhD з фізичної хімії Лотарінгійського університету. Інженер науководослідної частини хімічного факультету КНУ Тараса Шевченка (2012-2016).
Кембріджський диплом CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages)
Вчитель англійської мови старшої школи в гімназії "Апогей" (2014-2016). Вчитель англійської мови молодшої школи в Вальдорфських класах "Борисфен" (2016-2017) Вчитель англійської мови в International Language Centre (2016-2017)
Співорганізатор "Освітній Експеримент", куратор дорослої програми (2016, 2017)

Цього року викладає в 7 класі:
· хімію

У БеркоШко з осені 2017 року.

Сергій Кривошея
Спеціаліст з «Гнучких комп’ютеризованих систем та робототехніки», НТУУ «КПІ».

Програмування в сфері комп’ютрених ігор понад 12 років. В минулому – столярування  в майстерні собору Архангела Михаїла в Києві.

Цього року викладає в 7 класі:
· інформатику

В попередні роки в БеркоШко: астрономія, досліди (фізика), майстрування, розвиваючі комп’ютерні ігри.
У БеркоШко з весни 2011 року, один із засновників.
Наталя Омельчак
Правознавець, працювала в Commerzbank, коли відкрила в собі захоплення англійської мовою.
Викладає англійську з 2014 року в різних країнах, з 2016 року працювала в альтернативних школах (м. Буча, "Відкриті крила").
В 2017 пройшла курси підготовки викладачів іноземних мов в Utrecht Universiy, працює перекладачем, викладає англійську на курсах для дорослих і дітей.
В 2015 пройшла міжнародне тестування з британської англійської мови IELTS academic, в планах спробувати свої сили в американському тесті TOEFL.

Цього року викладає в 7 класі:
· англійську мову

У БеркоШко з осені 2017 року.

Надія Молибога
Магістр "Комп'ютерних наук", системний аналітик; спеціальність "Програмне забезпечення автоматизованих систем", ЧНУ.
Зараз - працює ментором напрямку STEM, викладачем математики, головоломок, а також предмету "Досягнення науки і технологій" в школі ThinkGlobal.
До цього проживала за кордоном (1,5 роки).
Досвід роботи в ігровій індустрії (управління проектами).

Цього року викладає в 2 класі:
· англійська мова
· ігроматика

А також в попередні роки: програмування

У БеркоШко з осені 2016 року.

У різний час в БеркоШко також викладали: Марина Нечипоренко (географія, 2017), Андрій Неделько (географія, 2017), Поліна Вікторова (біологія, малювання форм, 2014-2017), Ксенія Осадча (розвиток мовлення, 2017), Надія Сас (рятування, кулінарія, 2014-2016), Тамара Молоткова (медіапроект, 2016-2017), Олена Азімова (англійська мова, 2016-2017), Олена Осипчук (географія, 2016), Анна Остапенко (англійська, 2013-2016), Сашко Петров (математика, 2011-2013, 2015-2016),  Сашко Лихенко (математика, програмування, 2015-2016), Сніжана Арасланова (історія, 2015-2016), Юрій Тихий (астрономія, 2015), Надія Ятченко (майстрування 2014, верстка 2015), Олена Зарецька (ілюстрування, 2015), Євгенія Прекрасна (мікробіологія, 2015), Софія Політико (архітектура, 2013-2014), Олена Янчук (музика, 2013-2014), Андрій Овчарук (географія, настільні ігри, 2012-2014), Марина Савченко (англійська, 2014), Надія Матвійчук-Соскіна (англійська, 2014), Міла Аверіна (правознавство, 2014, 2017), Євгенія Мержиєвська (географія, 2012), Ольга Абишкіна (каліграфія, 2011-2012), Дарина Химич (журналістика, 2013), Дмитро Політико (історія, 2011), Аліна Кокошко (історія, 2011), Ольга Пахолюк (англійська, 2011).

4 коментарі:

  1. Хіміків немає, фізиків немає і один інженер сумно(

    ВідповістиВидалити
  2. Не всім же бути фізиками. А інженерів, до речі, більше одного.

    ВідповістиВидалити
  3. Моє свідчення Привіт усім. Я тут, щоб засвідчити, як я отримав свою позику у містера Бенджаміна після того, як я кілька разів звертався до різних позикодавців, які обіцяли допомогти, але вони ніколи не видавали мені позику. Поки мій друг не познайомив мене з містером Бенджаміном Лі, пообіцяв мені допомогти, і справді він зробив, як і обіцяв, без жодних затримок. позику і змінив моє переконання. Я не знаю, чи потребуєте Ви якимось чином справжньої та термінової позики, будь ласка, зв’яжіться з паном Бенджаміном через WhatsApp + 1-989-394-3740 та його електронну адресу: 247officedept@gmail.com дякую.

    ВідповістиВидалити