Однодумці

Оскільки БеркоШко вже не набирає нових учнів, а зацікавлених людей є багато, то виникла ідея перезнайомити батьків, зацікавлених у освіті поза традиційною школою. Можливо для об'єднання у домашні школи або розширення кола спілкування дітям, можливо просто для обміну досвідом.

Пошук однодумців

Ось ми зробили форму для реєстрації зацікавлених осіб, де можна ввести свої дані.
Тут ви можете залишити свої контакти, та пошукати інших батьків також зацікавлених у освіті поза традиційною школою. Можливо для об'єднання у домашні школи, можливо просто для обміну досвідом.
Не чекайте, поки хтось знайде вас, беріть справу в свої руки - шукайте самі :) Відтак можна переглядати результати опитування і виходити на контакт з тими, хто зацікавить.

Пошук вчителів

Окрім того ми шукаємо творчих і натхненних вчителів різних напрямків для викладання у неформатних освітніх проектах. Наявність педагогічної освіти не принципова, важлива обізнаність в предметі і захоплення ним. Маленькі школи зазвичай відкриті до експериментів в різних галузях - від театральних студій до робототехніки, від археології до майстрування і кулінарії. Якщо вам є чим поділитись і хочеться втілити з дітьми свої задуми, без обмежень навчальною програмою і шкільної звітністю - реєструйтесь тут.
Можливо ви вже викладаєте десь, але маєте можливість взяти участь ще в одному проекті - запрошуємо також. Дані у формі можна редагувати, якщо ваша зайнятість змінюється, а також переглядати базу даних.

Перелік домашніх шкіл та цікавих освітніх проектів

Часи, коли ми тут збирали повний перелік альтернативних шкіл, вже давно минули. Шкіл стало так багато, що виникли окремі проекти, які роблять огляд, зокрема:
Альтосвіта
ОсвітаНова

10 коментарів:

 1. Міні-школа у Ворзелі, Київська обл.
  https://www.facebook.com/svetogray/?fref=ts

  ВідповістиВидалити
 2. Молодцы, ребята, ваш энтузиазм заразителен. Я учу своих детей дома уже 8 лет. Очень довольна результатами. Старшему сейчас 13, за ним еще пятеро по убывающей. Я пробовала разные подходы к образованию, получилось что-то своё. В строгом смысле слова учеба занимает до двух часов у младших и 5 часов у старших. Старшие обгоняют при этом программу года на три и имеют массу свободного времени на то, чтобы жить. Такие объединения,как у вас, здесь, в США, называют кооперативами. Мои знакомые тоже входят в такие кооперативы.
  Улыбнулась вашим теревеням. У нас такого названия не было, но такой "урок" у нас присутствует всегда. Самый любимый. Нельзя прочитать и абзаца, чтобы дети не высказали свои мнения, предположения или критику.
  Домашнее обучение для меня большая радость.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую за відгук, приємно знати про однодумців в такій справі :)

   Видалити
  2. Оксана, пожалуйста, подскажите как вы распланировали у младших. ак с вами связаться, чтобы эфир здесь не засорять? ФБ?

   Видалити
 3. Школа-як мрі. Завжди була думка, що трьох днів для школи достатньо. Молодці!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Freeschool на Нивках! З вересня 2016 з 1 по 9 клас. Із особливостей: християнські цінності та поглиблена англійська.

  ВідповістиВидалити
 5. Freeschool на Нивках! З вересня 2016 з 1 по 9 клас. Із особливостей: християнські цінності та поглиблена англійська.

  ВідповістиВидалити
 6. Автор видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити
 7. Скажите,а в соломенском районе в Киеве есть такая школа?

  ВідповістиВидалити
 8. Скажите, а в соломенском районе в Киеве есть такие школы?

  ВідповістиВидалити