Контакти

БеркоШко - це простір домашньої освіти. Об'єднання людей, де діти навчаються екстерном. Створена для власних дітей колом однодумців.

Увага! БеркоШко нових учнів НЕ НАБИРАЄ!

 БеркоШко
тел.:
(063) 261-9343
(098) 099-2081
Валентина

e-mail: berkoshko@gmail.com


Шановні прихильники БеркоШко! Можливо серед вас є такі, хто хотів би посприяти розвитку неформатної освіти?
Якщо вам цікаво стежити за нашими освітніми експериментами, якщо цікаво читати описи занять або приїжджати на екскурсію, ми з вдячністю приймемо кошти для фінансової підтримки проекту.
Навіть невеличкі внески стануть у пригоді для придбання витратних матеріалів, створення лабораторної бази чи друку видань. 
Якщо бажаєте, то можете допомогти надіславши кошти на рахунок ПриватБанк:
р/р 26005056221295
(ЄДРПОУ 2987611343, код банку 380269)
Мержиєвська В.В. ФОП, з приміткою "На розвиток БеркоШко".

Підписатись на новинки БеркоШко

* обов'язкове поле

8 коментарів:

 1. Які ви молодці! Вашим діткам пощастило!!! Думаю, результат від такої взаємодії перевищить всі найсміливіші прогнози)))) Скажіть, де і як оформлятися на екстернат?

  ВідповістиВидалити
 2. Добрий день, дуже зацікавив Ваш проект, в мене син Богдан 9 років, якщо раптом в Вас будуть якась можливість нас взяти в якийсь проект ми будем дуже раді.
  З повагою Богдана Півненко

  ВідповістиВидалити
 3. Перелік екстернатів в Україні http://doinua.org/shkoly-loyalnye-k-zhelayushhim-uchitsya-doma-2015/

  ВідповістиВидалити
 4. Анонім02.04.16, 07:59

  Добрый день, хочу поблагодарить Вас за Вашу деятельность, столько творчества и любви к своему делу! Подскажите, пожалуйста, как получать инфо о Ваших мероприятиях в Киеве? может ли ребенок присоединиться к каким-то из них и можно ли ребенку, например, провести день в Вашей школе. Есть ли какая-то рассылка или просто нужно заходить сюда для получения новостей? спасибо

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую за приємні відгуки. Зазвичай ми не робимо відкритих заходів, але якщо раптом щось таке буде, то повідомимо на сайті або в нашій групі facebook

   Видалити
 5. Дякую Вам за чудовий блог. Ми в захваті від Вашої школи! Чи є можливість туди потрапити? Нашим дітям поки 5 і 3 роки, таких гарних шкіл як Ваша ще не зустрічали.

  ВідповістиВидалити
 6. Доброго дня!
  Дуже дякую, що викладаєте звіти занять з фотографіями. Ви мене надихаєте!)

  ВідповістиВидалити
 7. Добрий день, не побачила на Вашій сторінці анонсу "Семінару з історії" на 11.05.2019 р. Уточніть, будь-ласка, вікову категорію і програму виступів. Дякую

  ВідповістиВидалити