3 клас. Тиждень 23

568. 7*4 = 28 книжок принесли дівчата.
5*3 = 15 книжок принесли хлопчики.
15+28 = 43 книжки принесли до бібліотеки всього.

569. 18-6 = 12 завдань лишилося на домашку
18:6=3
12:6=2
Залишилося 2/3 завдань.

570. 320+60 = 380
790-60 = 730
700-30 = 670
100-6*6 = 64
960-770+50 = 240
400-(130+270) = 0

571. 3*х+17 = 53
3*х = 53-17 = 36
х = 36/3 = 12

(24+х)/3 = 27
24+х = 27*3 = 81
х = 81-24 = 57

20/(17-х) = 5
17-х = 20/5 = 4
х = 17-4 = 13

65-4*х = 33
4*х = 65-33 = 32
х = 32/4 = 8

572. 8*(5-3)+35/5 = 8*2+35/5 = 16+35/5 = 16+7 = 23
ДРУГ

574. 100-87 = 13 країн треба вивчити.
На 87-13 = 74 країн вивчили вони більше.

575.

576. 13+2 = 15 жовтих ведмедиків сиділо в банці.
13*2 = 26 рожевих ведмедиків.
13+15+26 = 54 ведмедиків сиділо в банці.

577-s. 250*2 = 500 мл.
1,5 л = 1500 мл.
1500+500 = 2000 мл = 2 л — лишилось води.

578-s. Позначимо вартість квитка як х.
4*х+220 = 820
4*х = 820-220 = 600
х = 600/4 = 150 грн коштує квиток у квест-кімнату на одного.

579-s. 5*5 = 25 cм² — площа меншого квадрату.
5*2 = 10 см — сторона більшого квадрату.
10*10 = 100 см² — площа більшого квадрату.
У 100/25 = 4 рази площа більшого квадрату більша.

580-s. 1 → 6
2 → 4
3 → 5
4 → 2
5 → 3
6 → 1

581-s. 9541*2+8942*2 = 36966 грн треба заплатити.

582-s. 8*365 = 2920 кроків можна пройти за рік.

583-s. 360/4 = 80 грн коштує пачка паперу.

584-s. 2 кг 250 г = 2 ¼ кг
40*2 ¼ = 80+10 = 90 грн коштує 2 кг 250 г печива.

585-s.

586-s. Треба забрати лівий верхній сірник  у дев’ятки, щоб вийшло: 2+3 = 5

587-s. Треба додати сірник до одиниці зверху, щоб вийшло 7+5 = 12

588-h. 65+30 = 95 автомобілів мають або шашечки, або маячки, або і те і те.
95-85 = 10 автомобілів мають і шашечки і маячки.

589-h. Платон
Ден
Вася
Федя

590-h. Позначимо грами солі в одного восьмикласника як х:
10*х+45 = 225
10*х = 225-45 = 180
х = 180/10 = 18 г солі дісталося кожному восьмикласнику.

591-h. Якщо при прибиранні нуля в одного числа, числа стають рівними, значить одне з них в 10 разів більше за інше.
10*х+х = 330
11*х = 330
х = 330/11 = 30 — одне число.
30*10 = 300 — друге число.

592-h. Позначимо одну цифру як х, а другу як у. Тоді число буде 10*х+у, так як х — це кількість десятків, а у — одиниць
х+у+х*у = 10*х+у
х+х*у = 10*х
х*у = х*9
у = 9
Отже, остання цифра точно 9, а перша може бути будь-якою
2*9+2+9  = 29, 3*9+3+9 = 39, 4*9+4+9  = 49 і т. д.

593-h. 8*5 = 40 годин всього працював каменяр.
40/10 = 4 годин йому треба, щоб вкласти 1 м мозаїки.
6*12 = 72 год він працює в другому випадку.
72/4 = 18 метрів плитки він вкладе за 72 год.

594-h. Позначимо будинки з парними номерами як х:
х*2 = х+8
х = 8 — будинків з парними номерами.
8*2 = 16 — будинків з непарними номерами.
8+16 = 24 будинків всього.

595-h. Позначимо час, за який приїхала перша машина як х, а друга — х+1.
Відстань — це швидкість помножена на час, отже відстань першої машини = 100*х, а другої — 90*(х+1). Так як обидві машини проїхали однакову відстань, можна скласти таке рівняння:
100*х = 90*(х+1)
100*х = 90*х+90
10*х = 90
х = 9 год — їхала перша машина.
9*100 = 900 км — відстань між містами.

596-h. Позначимо кількість яблук і бананів (окремо) як х, і складемо таке рівняння:
30*х+10*х = 160
40*х = 160
х = 160/40 = 4 кг яблук і бананів (окремо) купили.

597-h. 1/2 = ½ місяця треба 8 класу, щоб списати коробку крейди.
1+½ = 1 ½ місяця треба 3 і 8 класу разом, щоб списати 2 коробки крейди.
(1 ½)/2 = ½+¼ = ¾ місяця треба 8 і 3 класу разом, щоб списати коробку крейди.

Немає коментарів:

Дописати коментар