20.09.16

Грецька міфологія

Цього року знайомимось з грецькою міфологією. Спершу поговорили про те, який вплив здійснила давньогрецька спадщина на європейську культуру. Як один маленький, але дуже талановитий народ надихнув прийдешні покоління.
Знову збираємось малювати скетчі. Для оздоблення гарно використати орнамент – меандр, назва якого походить від річки Меандр (зараз - Великий Мендерес) з ламаним руслом, яка в'ється частими закрутами, близько підступає до власного руслу і знову повертає, ледве не вливаючись в себе саму.
Почали читати грецьку міфологію, від стоворення світу з хаосу, про появу Геї, Урана - зіркового неба. Згадали чому люди раніше вклонялись зірковому небу, а тоді - блакитному з хмарками. Про появу Еросу, народження титанів. Дійшли до народження Зевса.
Валентина Мержиєвська

Немає коментарів:

Дописати коментар