3 клас. Тиждень 30

757. Один аркуш в день.

758. 1) 1224/х = 12
х = 1224/12 = 102

2) 1282-х = 674
х = 1282-674 = 608

3) 376-2*х = 129
2*х = 376-129 = 247
х = 247/2 = 123 ½

4) (а+х)*b = c
a+x = c/b
x = c/b-a

5) b+x = c/a
x = c/a-b

6) (у+х)/ф = ш
у+х = ш*ф
х = ш*ф-у

7) к*(х-ч) = т
х-ч = т/к
х = т/к+ч

8) (x+z)/y = w
x+z = w*y
x = w*y-z

9) (н-ж)+(а-х) = д
а-х = д-н+ж
х = а-д+н-ж

10) (♥-х)*♣ = ♠
♥-х = ♠/♣
х = ♥-♠/♣

760.

761. 1) (⅛*х+10)/5 = 3
⅛*х+10 = 3*5 = 15
⅛*х = 15-10 = 5
х = 5/⅛ = 40

2) ¼*(3*х-9) = 3
3*х-9 = 3/¼ = 12
3*х = 12+9 = 21
х = 21/3 = 7

3) (х-¾)*4+3 = 5
(х-¾)*4 = 5-3 = 2
х-¾ = 2/4
х = 2/4+¾ = 5/4 = 1 ¼

4) 7*(x*⅙+13) = 112
х*⅙+13 = 112/7 = 16
х*⅙ = 16-13 = 3
х = 3/⅙ = 18

5) 32/(4/х-16)-4 = 0
32/(4/х-16) = 4
4/х-16 = 32/4 = 8
4/х = 16+8 = 24
х = 4/24 = 1/6

762. 4+1+3*2+1+1+7 = 20 одежин вона переміряла.
20/20 = 1 одежину за хвилину міряє Соля.

763. Треба забрати середній сірник з кожної сторони.

764. 24/9 = 2 6/9 = 2 ⅔ години треба, щоб заповнити одне відро.

766-s. Треба забрати середній і лівий верхній сірник у четвірки, щоб вийшло: 1+2 = 3

767-s. Треба додати сірник згори і знизу до четвірки, щоб вийшло: 9-8 = 1

768-s. 6/3 = 2
12/4 = 3
3 > 2

769-s. 8*6 = 48 м вони можуть вимостити.
72-48 = 24 м їм залишилося вимостити.
24/8 = 3 плити треба замовити.

770-s. 20*2+7*5 = 75 л запасли у бутлях і каструлях.
100-75 = 25 л запасли у тазиках для миття рук.

771-s. 1) 8/2 = 4
8/3 = 2 ⅔
8/6 = 1 ⅓
2) 18/2 = 9
18/3 = 6
18/6 = 3
3) 30/2 = 15
30/3 = 10
30/6 = 5
4) 60/2 = 30
60/3 = 20
60/6 = 10

772-s. 100-65 = 35 каштанів.
Кленів на 65-35 = 30 більше.

773-s. 5*3 = 15 завдань задали у понеділок.
15+5 = 20 рівнянь задали всього.

774-s. 35-20 = 15 яєць лишилося.

776-s. 52/4*3 = 39 м розмотали.
52-39 = 13 м лишилося.

777-s. 67-39 = 28 жовтих ведмежуйок.
28/4 = 7 зелених ведмежуйок.

778-h. Позначимо одну сторону як х, а другу — як у
2*х+2*у = 26 ділимо обидві сторони на два
х+у = 13
х*у = 12
у = 12
х = 1

779-h. Щоб число ділилося на три, сума його цифр має ділитися на три.
Сума цифр 6:
1140
Сума цифр 9:
1143
2142
3141
4140
Сума цифр 12:
1146
2145
3144
4143
5142
6141
7140
Сума цифр 15:
1149
2148
3147
4146
5145
6144
7143
8142
9141
Сума цифр 18:
4149
5148
6147
7146
8145
9144
Сума цифр 21:
7149
8148
9147

780-h.

781-h. 1) Ні
2) Так

782-h. 1) Числа збільшуються на 3
1, 4, 7, 10, 13, 16, 18, 21, 24, 27
2) Числа зменшуються на 6
70, 64, 58, 52, 46, 40, 34, 28, 22, 16
3) Числа збільшуються на 5
11, 16, 21, 26, 31, 36, 41, 46, 51, 56
4) Числа збільшуються то на один, то на три
2, 3, 6, 7, 10, 11, 14, 15, 18, 19
5) Числа збільшуються в два рази
2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256, 512, 1024
6) Числа, на які збільшуються номера йдуть через один
1, 4, 9, 16, 25, 36, 49, 64, 81, 100

783-h.

784-h. 371/7 = 53 — другий доданок.
813-317-53 = 443 — третій доданок.

785-h. 72/9 = 8 фішечок поміщається в один пакетик.
32/8 = 4 пакетики треба для 32 фішечок.

786-h. Поки Ден біг від Васі, Вася біг з такою ж швидкістю, тобто пробіг стількі ж за 5 хв. Коли Ден його наздоганяв, він не змінював швидкість, і пробіг таку саму відстань, що і до цього за 5 хв. Тобто, Денові треба було пробігти три відстані, кожну з яких Вася пробігав би за п’ять хв, а Ден пробіг усі три за п’ять. Тобто, його швидкість була у три рази більшою.

787-h. 600/5 = 120 грн коштує одна книжка для восьмикласників.
945/7 = 135 грн коштує одна книжка для третьокласників.
Для третьокласників дорожче на 135-120 = 15 грн.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар