Команда

«БеркоШко – це школа, де вчителів більше, ніж учнів»
Марія Химич

Оскільки БеркоШко не сповідує певної визнаної педагогічної системи, а більше покладається на здоровий глузд, натхнення і запити учнів, то визначальними є не навчальні програми, а персоналії вчителів.
У БеркоШко майже немає вчителів з фаховою педагогічною освітою, втім в магістратурі чи аспірантурі скрізь є курс педагогіки. Досвід був згаданий лише той, що тою чи іншою мірою стосується викладання у БеркоШко.

👑 - керівник проекту
🧭 - куратор класу
- асистент
🔑 - співзасновник
🏆 - тренер ЗНО


Надія Молибога
👑 🧭
Магістр "Комп'ютерних наук", системний аналітик; спеціальність "Програмне забезпечення автоматизованих систем", ЧНУ.
Працювала ментором напрямку STEM, викладачем математики, головоломок, а також предмету "Досягнення науки і технологій" в школі ThinkGlobal, викладала математику в школі "Крила". Досвід роботи в ігровій індустрії (управління проектами).

Предмети:
  • математика
  • теревені
  • english
  • інформаційно-комунікаційні технології




Валентина Мержиєвська
🔑🧭
Магістр з інженерної механіки, спеціальність «Двигуни внутрішнього згорання», НТУ. Аспірантура НТУ. Підготовка в сфері менеджменту якості (QMS) впродовж 4 років.
Працювала у видавництві "Портал" кураторкою освітнього напряму. В дослідницькій лабораторії НДІ автомобільного транспорту: учасниця наукових досліджень, QMS. Практикує йогу з 2010 року, УФЙ. Авторка задачників з математики та посібника з анатомії для молодшої школи. Організаторка і спікерка освітніх семінарів.

Предмети:
  • математика
  • міфологія
  • фізика
  • теревені
  • філософія
  • громадянська освіта
  • живий світ
  • руханка
  • творче мислення




Марічка Горбач
Магістратура зі спеціальності «Товарознавство та експертиза в митній справі» (КНТЕУ). Курси редагування («Litosvita«).

Крім викладання, займається редагуванням, коректурою і написанням різних текстів. Співпрацювала з проєктами: «Ukrainer», «Читомо», «EdEra», «MDF», «Портал», «Комора» тощо. 

Також працювала екскурсоводкою у Музеї книги та друкарства України, волонтерила на курсах «Культурного проекту» та «Litosvita».

 Предмети:
  • граматика української мови


Віктор Мельніков
🏆
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет кібернетики, прикладна математика.
Працював методистом кафедри математики в znoua, лектором всеукраїнської школи онлайн, викладачем математики в фізмат школі Кебета, Майбутні, лектор літньої олімпіадної математичної школи тощо. Більше 20 учнів з результатом 190+, сам писав ЗНО з математики 4 рази на 200.

Предмети:
  • математика
  • підготовна до ЗНО з математики



Катерина Василенко
Медичний факультет №1 НМУ імені О.О.Богомольця у 2011 році зі спеціальності «Лікувальна справа». Інтернатура, магістратура та клінічна ординатура зі спеціальності «Оториноларингологія». Аспірантура в інституті зоології НАН України
Працювала в Київській клінічній лікарні №9 хірургом-отоларингологом. Закінчила академічний курс із визначення птахів за зображенням і голосами від Норвезького університету (Nord universitet). Член Товариства охорони птахів, Українського теріологічного товариства. Керівник кафедри біології в школі "Базис".

Предмети:
  • біологія
  • живий світ
  • географія



Сергій Кривошея
🔑
Спеціаліст з «Гнучких комп’ютеризованих систем та робототехніки», НТУУ «КПІ».
Програмування в сфері комп’ютрених ігор - з 2001 року. В минулому – столярування в майстерні собору Архангела Михаїла в Києві.

Предмети:
  • інформатика
  • астрономія
  • астрофізика







Наталя Зайцева
Магістр з аналітичної хімії КНУ Тараса Шевченка, аспірантура КНУ Шевченка та університета Анрі Пуанкаре. PhD з
 фізичної хімії Лотарінгійського університету. Інженер науководослідної частини хімічного факультету КНУ Тараса Шевченка (2012-2016). Кембріджський диплом CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) Вчитель англійської мови старшої школи в гімназії "Апогей" (2014-2016). Вчитель англійської мови молодшої школи в Вальдорфських класах "Борисфен" (2016-2017) Вчитель англійської мови в International Language Centre (2016-2017). Співорганізатор "Освітній Експеримент", куратор дорослої програми.

Предмети:
  • хімія
  • science
  • english




Ігор Цеунов
Магістр НаУКМА зі спеціальності «Історія. Археологія та давня історія України». Кандидат історичних наук.
Досвід роботи в археологічних експедиціях в Україні та за кордоном. Сфера інтересів: кам’яна доба, еволюція людства. Брав участь у розкопах найдавніших археологічних пам’яток на території України. Розробник курсу «Історичне ліплення». Викладач історії в школі "Афіни". Науковий консультант історичної літератури для дітей.

Предмети:
  • історія



Алла Костовська
Магістр НПУ Драгоманова, Інституту української філології та літературної творчості Малишка зі спеціальності українська мова та література, зарубіжна література, літературне редагування.

Випускова редакторка видавництва «Комора», також як літературна редакторка співпрацює з іншими видавництвами. Цікавиться настільними іграми та у складі команди видавництва Kilogames працює над локалізацією відомих світових настільних ігор українською мовою, співведуча тематичного відеоблогу «Карти на стіл».

Предмети:
  • українська література
  • світова література



Ольга Буравчук
Аспірантура Інституту Археології НАНУ. Міхлалу ле оманут ха-зутіт (Ізраїль) при Бецалель (Академія мистецтв, Ізраїль) факультет «Графічний дизайн».  Південноукраїнський національний педагогічний університет Ушинського (ПДПУ)

Працювала художником декоратором на Одеській кіностудії. Зараз художник реставратор НХМУ (Національний художній музей Укоаїни). Працювала молодшим науковим співробітником відділу античної археології Інституту Археології НАНУ, художником-реставратором Одеського археологічного музею НАНУ. Має досвід викладання образотворчого мистецтва (ДПІ), історії мистецтв (в ПДПУ). Більше 20 років археологічних експедицій.

Предмети:
  • історія
  • культурологія




Віка Костовська
Бакалавр НПУ Драгоманова спеціальності Українська філологія та англійська мова

Репетиторка англійської та української мов. Кураторка літературного табору від ("Litosvita"). Адміністраторка клубу настільних ігор та гейм-майстер.

Предмети:
  • english
  • література

Олександр Савенко
Магістр з менеджменту організації, КНЕУ, спеціаліст з маркетингу, МІБ 

Викладач економіки, КНЕУ, 8 років кар'єрного досвіду в корпоративному секторі (трейд маркетинг, системи збуту).
14 років підприємницька діяльність рівня мікро бізнес, популяризація концпепту Craft (незалежний рітейл, виробництво одягу).

Предмет:
  • економіка





Марія Школьна
Навчалась на режисерку оригінально трюкового жанру (незакінчена освіта) у ДАКККіМ.

Засновниця компанії "Макошь" з виробництва слінгів та товарів для малюків, одягу для годуючих мам.
Співвласниця і співавторка квест-кімнати "Камера-138" в Києві.
Співзасновниця домашньої школи "Фарби", викладала майстрування та малювання.
Також займається виготовленням прикрас в техніці Тіффані.

Предмети:
  • майстрування







Марк Зегельман
Закінчив Кам’янець-Подільський фізико-математичний ліцей з золотою медаллю. Був переможцем математичних, фізичних та астрономічних олімпіад в 2017-2019 роках. В 2019 році став переможцем конкурсу захисту дослідницьких робіт МАН з економіки та призером з математики.
Продовжує навчання в КПІ ім. Сікорського на факультеті інформатики та обчислювальної техніки за спеціальністю інженерія програмного забезпечення.

Предмети
  • фізика
  • математика




Діана Житня-Кебас
🏆 
Практичний психолог, спеціалізується на роботі з підлітками. А ще - на ЗНО, зокрема ЗНО з української мови та літератури. Займалась підготовкою до ЗНО в репетиторському центрі (протягом 2 років, і після того кожного року я готувала учнів до ЗНО). 

Предмети
  • підготовка до ЗНО з української мови




Валерія Лисогоря
🏆
Вже 5 років допомагає однадцятикласникам скласти ЗНО з англійської успішно. Окрім  вже 2 роки є інструктором з перевірки ЗНО Київського регіонального центру оцінюванння якості освіти.

Предмети
  • підготовна до ЗНО з англійської мови


Оля Науменко
Навчалася на факультеті міжнародних відносин.
За різними програмами працювала у США, зокрема у дитячому таборі. По поверненні в Україну працювала помічником заступника президента в Авіакомпанії МАУ. Потім викладала англійську мову на мовних курсах, і в альтернативній початковій школі. Зараз займається графічним дизайном.

Предмети:
  • англійська мова


Ірина Мартиненко
Економіст-фінансист, магістр державного управління НАДУ. 

Працювала проектною менеджеркою у видавництві "Портал", Центрі дистанційного навчання НАДУ, брала участь в організації освітніх заходів (від міжнародних конференцій, участей у виставках до невеликих зустрічей).

Предмети
  • outdoor learning
У різний час в БеркоШко також викладали:
Ірина Запольська (театр, 2019-2021)
Катерина Окремова 🔑 (мистецтвознавство, майстрування, english, руханка, ігри, малювання, освітні прогулянки, 2011-2019, 2021)
Міла Колеснік (театр, 2019-2021)
Олеся Мамчич 🔑 (українська мова, література, віршування, 2011-2021)
Сергій Єременок (право, 2019-2021)
Тимур Шемсетдінов (інформатика, 2020-2021)
Юрій Кононов (математика, фізика, 2016-2021)
Іванна Дмитрієва (біологія, 2020)
Мар'яна Матвійчук (театр, 2019-2020)
Марина Гуцал (english, 2019-2020)
Міша Химич 🔑 (спілкування, історія, малювання, анімація, руханка, 2011-2020)
Вадим Зіцер (музика, 2017-2019)
Маша Храпачова (русский язьік, театр, 2014-2018)
Наталя Омельчак (english, 2017-2018)
Олена Пастовень (фізика, 2016-2018)
Оля Кокошко 🔑 (малювання, каліграфія, 2011-2018)
Галина Морозова (театр, 2016-2017)
Марина Нечипоренко (географія, 2017)
Андрій Неделько (географія, 2017)
Поліна Вікторова (біологія, малювання форм, 2014-2017)
Ксенія Осадча (розвиток мовлення, 2017)
Надія Сас (рятування, кулінарія, 2014-2016)
Тамара Молоткова (медіапроект, 2016-2017)
Олена Азімова (англійська мова, 2016-2017)
Олена Осипчук (географія, 2016)
Анна Остапенко (англійська, 2013-2016)
Сашко Петров (математика, 2011-2013, 2015-2016)
Сашко Лихенко (математика, програмування, 2015-2016)
Сніжана Арасланова (історія, 2015-2016)
Юрій Тихий (астрономія, 2015)
Надія Ятченко (майстрування 2014, верстка 2015)
Олена Зарецька (ілюстрування, 2015)
Євгенія Прекрасна (мікробіологія, 2015)
Софія Політико (архітектура, 2013-2014)
Олена Янчук (музика, 2013-2014)
Андрій Овчарук (географія, настільні ігри, 2012-2014)
Марина Савченко (англійська, 2014)
Надія Матвійчук-Соскіна (англійська, 2014)
Міла Аверіна (правознавство, 2014, 2017)
Євгенія Мержиєвська (географія, 2012)
Ольга Абишкіна (каліграфія, 2011-2012)
Дарина Химич (журналістика, 2013)
Дмитро Політико (історія, 2011)
Аліна Кокошко (історія, 2011)
Ольга Пахолюк (англійська, 2011)

4 коментарі:

  1. Хіміків немає, фізиків немає і один інженер сумно(

    ВідповістиВидалити
  2. Не всім же бути фізиками. А інженерів, до речі, більше одного.

    ВідповістиВидалити
  3. Адміністратор блогу видалив цей коментар.

    ВідповістиВидалити