Команда

«БеркоШко – це школа, де вчителів більше, ніж учнів»
Марія Химич

Оскільки БеркоШко не сповідує певної визнаної педагогічної системи, а більше покладається на здоровий глузд, натхнення і запити учнів, то визначальними є не навчальні програми, а персоналії вчителів.
У БеркоШко майже немає вчителів з фаховою педагогічною освітою, втім в магістратурі чи аспірантурі скрізь є курс педагогіки. Досвід був згаданий лише той, що тою чи іншою мірою стосується викладання у БеркоШко.Валентина Мержиєвська
Магістр з інженерної механіки, спеціальність «Двигуни внутрішнього згорання», НТУ. Аспірантура НТУ. Підготовка в сфері менеджменту якості (QMS) впродовж 4 років.

В дослідницькій лабораторії НДІ автомобільного транспорту: участь у наукових дослідженнях, обробка результатів експериментів, розробка і впровадження систем якості, участь у розробці нормативних актів в галузі. Практика йоги з 2010 року, УФЙ.

Цього року викладає у 1 класі:
· математика
· природа
· теревені

В 6 класі:
· математика
· міфологія
· теревені (розвиток мислення і мовлення)

А також в попередні роки: руханка (йога), людина (анатомія), живий світ (біологія), творче мислення, проект «Театр тіней». Організація квестів в музеях та в місті.
У БеркоШко з весни 2011 року, одна із засновників, менеджер і речник.

Катерина Окремова
Магістр культурології, НаУКМА. Вільний слухач трирічного педагогічного семінару з Вальдорфської педагогіки.

Понад 10 років роботи над проектом «Архівна спадщина художника Юрія Химича». Заняття в керамічній майстерні приватного садочку «Діти світла» - впродовж 3 років, спільний з Михайлом Химичем освітній проект для дітей «Житло-Жито-Життя». Співзасновник архітектурно-соціального проекту «5хатки». Ініціатор освітнього проекту БеркоУнівер

Цього року викладає у 1 класі:
· навчальні прогулянки
· проект БаБетка (навчання письму)
· майстрування
· руханки і розвиваючі ігри

А також в попередні роки: історія мистецтва та культурологія, англійська, руханка, малювання, дитячі свята та майстерні з рукоділля, проект «БаБетка». Організація квестів в музеях та в місті.
У БеркоШко з весни 2011 року, одна із засновників.

Олеся Мамчич
Магістр з філології, фахівець з літературної творчості, КНУ ім. Шевченка.

Письменниця, авторка 4 збірок «дорослої поезії», а також віршованої книги для дітей. Літературний редактор у періодиці та в інтернет-ЗМІ. Організатор численних літературних імпрез. Досвід художнього перекладу, журналістики, книжкових рецензій. Участь у численних творчих проектах, зокрема і у пов'язаних із сучасною дитячою літературою.

Від початку БеркоШко і досі, в 1 і 6 класах:
· українська мова і література

А також в попередні роки: літературна премія "Волохатий олівець", віршування, зустрічі з письменниками.
У БеркоШко з весни 2011 року, одна із засновників.


Міша Химич
Магістр зі спеціальності «Вільна графіка», НАОМА. Художник-конструктор, Київський художньо-промисловий технікум. Аспірантура НАОМА.
Член Спілки художників України. Монументальні об’єкти в техніці кераміки, декоративні розписи на стінах. Викладання рисунку і суміжних дисциплін в Дитячій академії мистецтв. Автор проекту екологічного саманного будівництва «5хатки», співзасновник соціального проекту «Берковецьке Братство». Практика йоги з 2014 року.

Цього року викладає у 6 класі:
· малювання
· руханка (йога)
· проект "Інтернат" - ночівлі в школі:перегляд фільмів з обговоренням, він-чунь, розвиток уяви і мовлення

А також в попередні роки: спілкування, історія.
У БеркоШко з весни 2011 року, один із засновників і меценат :)

Ольга Кокошко
Магістр зі спеціальності «Дошкільна педагогіка і психологія», КУБГ
Художниця. Особиста виставка художніх робіт «Коренева система», декоративні розписи на стінах. Індивідуальні заняття з образотворчого мистецтва з дітьми різного віку.

Цього року в 1 класі:
· супровід першачків на всіх занятях
· малювання
· фотохроніка

У БеркоШко з весни 2011 року.

Марія Храпачева
Музикознавець, НМАУ ім. Чайковського. Окрім того навчалась у московському літературному інституті за фахом «Літературна робота»,  а також вивчала сучасні методи психології та психотерапії.

Веде студії письменницької майстерності write-now.kiev.ua понад 9 років. Автор книги віршів та короткої прози, автор текстів видання: «Хочу грати на роялі» (з малюнками Костя Лавро). Автор понад 2000 публікацій у періодиці. Журнальний та книжковий редактор (наукової музичної книги, кількох художніх та публіцистичних книг, підручника з програми ЮНЕСКО). Розробка інтонаційних карт для різномовних акторів, що начитують аудіокнижки. Проведення майстер-класів на психологічних фестивалях з 2006 року.

Цього року викладає в 6класі:
· русский язык
· світова література

А також в попередні роки: проект «Газета».
У БеркоШко з зими 2014 року.
Олена Пастовень
Магістр БПУ, кваліфікація "інженер, викладач-дослідник в галузі інформаційних технологій". НПУ ім. Драгоманова, Заступник директора з інформаційних технологій ліцею №157 м. Києва, вчитель фізики та природознавства.
Займається впровадженням «Хмарних сервісів в освіті», викладає та розробляє курси з робототехніки та STEM-освіти для початкової школи у навчальному центрі "Сократ", а також підготовкою команди з лего-конструювання для участі у конкурсі фестивалю робототехніки "Роботіка" (2010-2015)

Цього року викладає у 6 класі:
· фізику

У БеркоШко з весни 2016 року.

Ігор Цеунов
Магістр НаУКМА зі спеціальності «Історія. Археологія та давня історія України». Аспірант Інститут Археології НАН України. Професійний археолог.
Досвід роботи в археологічних експедиціях – 7 років (участь у понад 10 різних експедиціях в Україні та ближньому зарубіжжі). Сфера інтересів: кам’яна доба, еволюція людства. Брав участь у розкопах найдавніших археологічних пам’яток на території України. Розробник курсу «Історичне ліплення».

Цього року викладає у 6 класі:
· історію

У БеркоШко з осені 2016 року.

Олена Азимова

Цього року викладає у БеркоШко:
· англійську мову

У БеркоШко з осені 2016 року.
Поліна Вікторова
Спеціаліст з «Лікувальної справи», НМУ ім. Богомольця
Досвід: робота над дисертацією з палеопатології (захворювання древніх людей). Брала участь в більш ніж 10 археологічних експедиціях. Понад 4 роки заняття з дітьми в таборах, організація дитячих свят, заняття у вальдорфському садочку «Волшебная полянка».

Цього року викладає у 1 класі:
· малювання форм

Цього року викладає у 6 класі:
· ботаніка

У БеркоШко з осені 2014 року:  живий світ (біологія), людина (анатомія, фізіологія)
Марія Горбач
Магістр зі спеціальності «Товарознавство та експертиза в митній справі», КНТЕУ.
Працює екскурсоводом у Музеї книги та друкарства України. Періодичний дописувач культурно-видавничого проекту «Читомо», волонтер на лекціях «Культурного проекту» та «Центру літературної освіти».

Цього року викладає в 6 класі:
· граматику української мови

У БеркоШко з осені 2016 року.

Олена
Цього року викладає в 6 класі:
· географію

У БеркоШко з осені 2016 року.
Сергій Кривошея
Спеціаліст з «Гнучких комп’ютеризованих систем та робототехніки», НТУУ «КПІ».

Програмування в сфері комп’ютрених ігор понад 12 років. В минулому – столярування  в майстерні собору Архангела Михаїла в Києві.

Цього року викладає в 6 класі:
· інформатику

В попередні роки в БеркоШко: астрономія, досліди (фізика), майстрування, розвиваючі комп’ютерні ігри.
У БеркоШко з весни 2011 року, один із засновників.


Тома Молоткова
Магістр з журналістики, КНУ ім. Шевченка.
Понад 10 років роботи на телебаченні. Тележурналіст, сценарист, редактор. Керівник телевізійних проектів. ("Все буде смачно!", "Неймовірна правда про зірок", "Паралельний світ" - СТБ). Запуск проекту дитячої телевізійної студії "Фокус-ТВ"(м. Обухів).
Окрім того - фінансовий коуч, ведуча трансформаційних ігор для дітей та дорослих "Кеш Флоу", "Кеш Флоу-Кідс".

Цього року викладає в 6 класі:
· медіапроект

У БеркоШко з осені 2016 року.Надія Сас
Магістр з міжнародної економіки та менеджменту, УДУФМТ. Практикує йогу з 2010, УФЙ.
Копірайтер, волонтер, рятувальник Мальтійської служби допомоги, інструктор з тактичної медицини.

Цього року в БеркоШко:
· проект "Кулінарія"

А також в попередні роки: рятування (надання домедичної допомоги), руханка.

У БеркоШко з осені 2014 року.

У різний час в БеркоШко також викладали: Анна Остапенко (англійська, 2013-2016), Сашко Петров (математика, 2011-2013, 2015-2016),  Сашко Лихенко (математика, програмування, 2015-2016), Сніжана Арасланова (історія, 2015-2016), Юрій Тихий (астрономія, 2015), Надія Ятченко (майстрування 2014, верстка 2015), Олена Зарецька (ілюстрування, 2015), Євгенія Прекрасна (мікробіологія, 2015), Софія Політико (архітектура, 2013-2014), Олена Янчук (музика, 2013-2014), Андрій Овчарук (географія, настільні ігри, 2012-2014), Марина Савченко (англійська, 2014), Надія Матвійчук-Соскіна (англійська, 2014), Міла Аверіна (правознавство, 2014), Євгенія Мержиєвська (географія, 2012), Ольга Абишкіна (каліграфія, 2011-2012), Дарина Химич (журналістика, 2013), Дмитро Політико (історія, 2011), Аліна Кокошко (історія, 2011), Ольга Пахолюк (англійська, 2011).

3 коментарі:

  1. Хіміків немає, фізиків немає і один інженер сумно(

    ВідповістиВидалити
  2. Не всім же бути фізиками. А інженерів, до речі, більше одного.

    ВідповістиВидалити