23.04.17

Тиждень 27

Понеділок був вихідний.

Вівторок

1 клас

Математика
Вирішували задачі про неможливі кольорові шнурівки, про удавів, які повзуть назустріч один одному - вчились записувати задачі з поясненням в зошиті.
Малювали по клітиночках ракету. Даша забула свій зошит, тому малювала біля дошки на великому аркуші.

Природа
На занятті йшлося про те, що з чого береться і куди дівається. Але здебільшого говорили про електроенергію і переробку сміття.
Дізнались про різні види електростанцій, про відновлювані і невідновлювані ресурси, поговорили про Чорнобиль, електромобілі і сонячні батареї.
Відтак про забруднення середовища - звалища, токсичні відходи, пластикові острови в океані.

Про шкоду для тваринок і необхідність сортування і переробки сміття.

English
Вивчали іграшки, повторювали минулий матеріал.

Теревені
Читали розділ про ненависть. Гарно написано, саме так, як діти часто застосовують це слову "не-на-ви-джу". Знову діти звернули увагу на неточність. Не можна, наприклад, казати "ненавиджу капусту", тому що до їжі більше підходить емоція огиди. І загалом, ненависть це дуже стійке переживання, діти ж зазвичай можуть розізлитися, але й швидко забути про це і далі знову гратись разом. Тому, почавши з ненависті знову дійшли до любові, просто тому, що це переживання значно приємніше :)

6 клас

Руханка
Розминка на вулиці.

Інформатика
Познайомились з явищем текстових квестів. Додому отримали завдання створити свій власний квест на будь-яку тему, короткий, з логічним кінцем. Всі квести мають бути випробувані однокласниками, а найкращий - проходитимуть вчителі :)

Волейбол
Волейбол спинити несила :) Цього тижня до шестикласників раз по раз приєднувались охочі першачки і дорослі. І навіть знайшлось вікно для цілої години волейболу.

English
Згадували минулі теми.

Математика
Пан Юрій: "Працювали із загальним виглядом лінійного рівняння. Розбирали чому воно називається лінійним, тобто невідома змінна в 1 степені і має інтерпретацію рішення як графік лінійної функції.
Час від часу знайомимось з новими математичними позначками: Î - знак приналежності до множини; Ç - перетину.
Чимало часу присвятили перевірці рівнянь, суті поняття тотожність, розкриттю дужок у виразах загального вигляду.
Домовились, що означає вирішити рівняння - знайти всі його корені, під час підстановки яких рівняння перетворюється у правильну рівність, або довести, що таких немає і рівняння не матиме рішення.
Вирішували рівняння з двома змінними в цілих числах, а також  задачі зі складанням рівняння з виведенням загальної формули. Наприклад:
Риба важить 2 кг + третину власної ваги. Яка вага риби?
Зображали на координатній площині (наочна геометрична інтерпретація) розв'язки лінійного рівняння у випадках єдиного розв'язку, множинного розв'язку і його відсутності."

Квесторобня
Завершення року невпинно наближається. Цього річ готуємо квест для першачків, а квестом для 6 класу буде, власне, підготовка квесту для першачків.

Середа

1 клас

Математика 
Писали математичний диктант з прикладом оформлення на аркуші в клітиночку.

Розвиток мовлення
Ксенія: "Продовжили тренування "Подвійний м'яч" і вправи на рівновагу. Робили повільні кроки на кожне слово вірша про равлика - експериментували зі швидкістю.  Складали казки удвох і по  одному (на вибір) по картинках.
Нова гра "Три питання" - після казки можно задавати питання щодо змісту розповідачам. Трохи схоже на інтерв'ю. Тілесні вправи "Міст", "Ведмежі обійми" також сприяють контакту".

Українська мова
Продовжили практикуватись у пошуку різних звуків, голосних, приголосних - твердих, м'яких. Шукали схеми до слів і слова за схемою.

Майстрування
В БеркоШко на диво багато квітневих іменинників. Тож для них вирішили намалювати вітальний плакат.

6 клас

Руханка
Розминка на вулиці.

Українська мова
Сьогодні окрім звичного заняття з мови була зустріч з Сашею Кольцовою ("Крихітка Цахес"). 
Звісно, багато говорили про музику і концерти, про музу, яка приходить на третю годину наполегливої роботи? а ще про самооцінку і здатність наважуватись на щось. 
І про прикольний принцип «Fake it 'til you make it» - прикидайся, що ти можеш, доки не зможеш :) 

Фізика
Олена: "На занятті з'ясували як у електроприладах можна змінювати гучність, яскравість тощо. Реостат або потенціометр - це прилади які  використовують для зміни електричної напруги. Дивились фрагмент про те що таке електрика, а запам'яталася інформація про її використання - перший електричний стілець.
Доречі, яскравий спосіб розпочати вивчення електричних явищ, та їх застосування". 

Математика
Відпрацьовували навички креслення паралельних і перпендикулярних прямих за заданими умовами.

Квесторобня
Продовжити з 6 класом розробляти квест для 1 класу :) Придудмали (тільки тсссс!) основну сюжетну лінію квесту і прикинули можливі завдання.


Більше фото тут.

Валентина Мержиєвська

Немає коментарів:

Дописати коментар