02.04.16

Тиждень 25

Понеділок
З української мови багато працювали над літературною премією, яка поволі добігає до свого завершення, дописували рецензії і анкети.
З математики вирішували завдання, згруповані блоками (розкриття дужок, вирішення рівнянь, переведення звичайних дробів у десяткові і навпаки тощо), на час. Хто не встиг на занятті - забирає завдання додому.
Помідорки почали міграцію по окремим стаканчикам.

Вівторок
У вівторок ми говорили про Великі географічні відкриття. Період Нового часу. Відомих мореплавців та відкривачів нових земель (Колумба, Васко да Гама, Магеллана та ін.). Про племена інків, майя, ацтеків. Дітям сподобалася дана тема, тому продовжимо її і на наступному занятті.
Вишита книжечка невпинно просувається, деякі сторінки вже на завершенні, а ті, хто дуже ретельно ставиться до свого фрагменту, потребують ще трохи часу.
Маляна сьогодні з величезної колоди і кола від кабельної котушки зробили балансир.
При чому примудряються якось балансувати на ньому всі разом :)

Середа
На рятуванні збирали шкільну аптечку, говорили про надання допомоги при побутових травмах і таких випадках коли, наприклад, йде носом кров.
Ваші щойно повернулась з Індії, тож саме час розказувати індійські міфи. Говорили про Шиву і Парваті, міфи про народження їхніх дітей Кортикеї і Ганеші. Про різні іпостасі богів. Щоб трохи зрозуміти цю ідею спробували виписати кожний свої іпостасі. Наприклад, у Маші були: дівчинка, сестра, господиня, учениця, помічниця та інші. У Андрія: хлопчик, друг, читач, слухач, глядач. У Клима серед інших: землянин, орнітолог, шаман у грі. І багато інших. Тож пробували зрозуміти, як вони можуть існувати в людині одночасно - наприклад, злюка і веселунчик. А також, чим вони відрізняються. От, скажімо, Тома-дочка і Тома-онука, вони різні, а в чому відмінність? Дуже вийшло цікаво.
Відтак була Сашкова математика і програмування.
А пообіді теревені про те, як діти відчувають зміни, які з ними відбуваються. Бо ми таки почали помічати наближення підліткового віку з усіма його складнощами, протестами і новими можливостями.
А малята сьогодні займались українською мовою з Олесею.
А тоді з Катюшкою майстрували пташечок.

Пташечки сідають не дерево :)

Немає коментарів:

Дописати коментар