04.03.16

Тиждень 21

Понеділок
В першій половині дня - традиційно руханка, заняття з рідної мови і англійської. А пообіді - природничі науки. Гори, утворені внаслідок літосферних плит, вже як слід підсохли і готові до розмальовки.
Спершу розглядаємо різні фрагменти Землі як вони виглядають на фізичних картах і на світлинах з космосу. Досліджуємо Google Earth. Відтак вирішили розфарбувати гори також навпіл. Частина, яка відворює фізичні карти в профіль виглядає смужечками - від зеленого до червоного. А на другій частині сірі гори, зелена травичка і сніг на вершинах.
На живому світі говорили про вегетативне розмноження рослин і сіяли насінинки. Кожному дісталось щось своє. А от що саме, можна буде дізнатись якщо виросте :)


Малючки з незрозумілих каляк-маляк робили щось впізнаване.
А потім піксель-арт. Цього разу з літерами.

Вівторок 
Руханку з нагоди весни робили на свіжому повітрі з пробіжкою по Берківцях.
З історії вивчали середньовічну Європу. А саме, утворення королівств, які стали основою для сучасних європейських країн. Також говорили про повсякденне життя та побут людей у середні віки.
З математики розібрали запитання з домашки. 
Малючки різали фруктовий салат і займались англійською.

Середа
Пахне весною. Діти самостійно проводили руханку на дворі. Розім'ялись, пробіглись пару кіл по Берківцям. Відтак міфологія також була на дворі.
Почали знайомство з міфологію давньої Індії. Загадли переселення індоєвропейців і познайомились з основними арійськими богами.
Малючки вчаться записувати різні частини тіла. Цікаво, що якщо хтось не правильно вимовляє слово, то й записує так, як чує.

Пробна музика у малят
А в Клима був день народження. Тепер жодне розрізання тортиків не обходиться без згадування дробів :) 
Як розділити 2 торти на 18 осіб? 

Немає коментарів:

Дописати коментар