01.03.16

Тиждень 20

Понеділок
Цього тижня руханки присвячені вільній боротьбі. Скидаємо зайве напруження :) Пробуємо діяти всупереч звичним стереотипам поведінки. 
Так, наприклад, Варя класно вміє залягти на матах, так, що її не перекинеш, але треба попрацювати над нападом. Юля на початку завжди чекає нападу суперника, тож пробує сама робити крок на зустріч. Федько постійно регочеться або ричить, тож має вчитись спрямовувати сили на досягнення мети, а не на зовнішні ефекти.
Відтак впорядковували написані рецензії. Займатись англійською. 
Пообіді - заняття про живий і неживий світ :) згадували, що лишилось в пам'яті про рельєф, торкнулися теми водойм. 
Наприкінці заняття розглядали різні куточки Землі в Google Earth.Малючки спершу обмальовували фігурки по крапочках, а потім самі почали малювати такі завданнячка, крапочковими лініями.
Відтак створили величезного кита, який міг навіть з'їсти кожного з них.

Вівторок
Цього дня видався один дуже кльовий раунд: спаринг Клима з Антоном. Хлопці мали дуже бойовий запал і йшли до перемоги :) всі це відчули і подальші раунди були гарячі. Тома й Іванка трохи постраждали в сутичках, мабуть вже час розділяти спаринг-партнерів за статтю. Але загальна атмосфера була приємно доброзичлива.
Заняття з математики було подовжене. Встигли перевірити усю домашку, в кого була. Розібрати спірні питання. Відтак потихеньку перейшли до теми десяткових дробів. Спершу розписали розрядність, знайшли аналогію з розрядами цілих чисел.
Попрактикували на олдскульній рахівниці.
Вчились читати і записувати такі числа. Переводили звичайні дроби зі знаменниками 10, 100, 1000 в десяткові і навпаки. Порівнювали десяткові дроби і навіть трохи віднімали. "Яке число більше: 7,53 чи 7,531? А на скільки?"
До обіду англійська, а пообіді - рятівництво і вишивання.
Книжечка просувається.
У малючків було заняття з англійської, а потім - засівання насіння на розсаду.

Оля "Цього тижня почалась епопея помідорів. Разом з малючками ховали зернятка у землю, збрискували іх водичкою і загортали коробочку у плівку щоб утворилась імпровізована тепличка. Тепер чекаємо як проросте."

Середа
Почали день з обговорення діяльності БеркоШко. Потроху розкручуємо тему самоврядування. 
На міфології завершили читання Беовульфа. Дракони переможені, герої трагічно загиблі. Можна братись до наступних епосів.
Відтак математика з Сашком, присвячена комбінаториці, робота в Skretch і Khan-academy.
Пообіді дехто отримав від Маші прочухана, за невиконані завдання. Розібрали помилки і домовились про контрольну на наступний раз.
Внаслідок чого, на Теревенях обговорювали складнощі навчання, спротив домашкам і окремим заняттям. Не сказати, що знайшли рішення, але, принаймні, озвучили ті питання, які не дають спокою.

А у малючків було перше повноцінне заняття з мови, разом з Олесею.

Немає коментарів:

Дописати коментар